Likéry Hill’s

Tradiční likéry a lihoviny z rodinné manufakturní likérky z Jindřichova Hradce          

 

 

 absinth

Hill’s Absinth 70%

Jemná lihovina nahořklé chuti, vyrobená podle staré rodinné receptury z roku 1920, vrátila absint na světový trh. Hill’s Absinth 70% likérníka Radomila Hilla byl nejen oceněn 4 hvězdičkami prestižního časopisu Class, ale především konzumenty v několika zemích světa. Hill’s Absinth je vhodné popíjet silně vychlazený v likérových skleničkách, s absintovým rituálem s kostkou cukru a jejím zapálením, nebo na baru k přípravě míchaných nápojů

 alpskyrum

R.Hill Alpský 80%

Specialita firmy Hill’s Liquere, velmi jemná lihovina s nádechem rumové chuti a přídavkem alpských bylin, je mezi zákazníky velmi oblíbená pro svou jemnost. Vhodná pro použití na baru k přípravě míchaných nápojů.

 rum

R.Hill Tuzemský 40%

Slavný „jindřichohradecký rum s lodičkou“ vytvořil Radomil Hill v 50.letech pro Jihočeskou Frutu a dnes Vám tuto lahodnou tekutinu v původním složení, stařenou v dubových sudech, nabízíme v lahvích ve dvou verzích – na přímou konzumaci a přípravu grogu, cukroví a ochucení čaje

griotka

Griotte 30%

Klasický dámský likér hustší konzistence v sytě červené barvě a chuti třešňovišňové je převážně vyroben z přírodních šťáv.

coffee_small

Kávový likér 35%

Strážská Černá paní 38%

V roce 1998 přišel za p. Hillem František Furbach z Jindřichohradeckého muzea a povídá: Pane Hill našel jsem dopis který psala Ema Destinová v roce 1920 do České Republiky a v něm píše:“ Měla bych též ráda nějaký černý likér, který by se případně mohl jmenovat Strážská Paní.“ Pojďte ji splnit její přání a vytvořte něco typicky jihočeského. Vzhledem k tomu že likér obsahuje švestky, šípky, bylinky a koření, má velmi zajímavou barvu je vhodné ho podávat vychlazený ve vybroušených likérkách.